Global Logistics Company s.r.o.  poskytuje kompletní logistický servis (import) komodit door-to-door. Prakticky, jde o obchodní a logistickou činnost, s cílem nabídnout Vám, zákazníkům, kompletní servis zahrnující: výběr komodit na dálném východě, zajištění kvality jakéhokoliv výrobku či suroviny v místě výroby, organizaci námořní a pozemní dopravy, zajištění celnice,spedice a rozvoz až do Vašeho skladu. V případě zájmu volejte +420 724 024 931 kdykoliv s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme, případně nabídneme optimální řešení. Naší specializací je především exkluzivní zajištění Vašich potřeb např. výběr toho nejvhodnějšího dodavatele na zvoleném trhu případně zajištění Vaší komodity za těch nejlepších podmínek, bez rizik.

                           Zajistíme a zorganizujeme Vaši cestu na jakýkoliv veletrh na jakémkoliv místě na planetě, včetně česky mluvícího zátupce naší firmy.

      

                  Hong Kong Exhibition center                                        Canton Exhibition center                                             Shanghai Exhibition center

 

  ♦ Warehouses & customes - zajistíme dovoz, zatoupení v celním řízení,příadně skladování Vašeho zboží v našich skladech.

  ♦ Worldwide parcel servis - zajistíme dopravu zásilky o jakémkoliv objemu, z jakékoliv destinace nejekonomičtějsím způsobem.

  ♦ Komoditní servis -zajistíme výběr vhodného dodavatele, organizaci vzorků, kontrolu kvality s následným dodáním.

  ♦ Spojení dodavatele s odběratelem - spojumeme asijské výrobce s tuzemskmi zpracovately a ohchodníky, s "otevřenými kartami".

  Námořní, letecká a železniční přeprava - zajišťujeme, příp. zprostředkujeme leteckou, nánmořní, lodní či železniční dopravu.